Basketboll Bota

Basketboll Bota

5 ditë më parë

“All Star Game 2019”, 4 lojtarë kalojnë kuotën 3 milionë votave, sa shumë surpriza

Yjet e Golden State dhe Houston nuk kanë marrë shumë vota. Gjithçka e hapur deri më 24 janar...

5 ditë më parë

Basketbollisti i NBA-së, kërkesë Trump-it: Dëno shkeljen e të drejtave të njeriut në Turqi!

Enes Kanter: Nuk duhet të heshtë për ato që po ndodhin në Turqi, sepse ka shumë raporte se njerëzit ...

5 ditë më parë

Lakers triumfojnë pas kohës shtesë, Denver e Toronto bëjnë detyrën

Luhen ndeshjet e radhës ne NBA. Toronto triumfon në Lindje, Denver marshon në Perëndim...

6 ditë më parë

Curry e Durant dhurojnë spektakël për Warriors, Boston "leksion" kryesuesve të Toronto

Tjetër ndeshje magjike e Harden, me 58 pikë, por që s'mjaftuan për të evituar humbjen...

7 ditë më parë

Buzëqeshje për Lakers, LeBron James pranë rikthimit

Pas tre javëve mungesë për shkak të një dëmtimi, ylli i Lakers mund të rikthehet në parket....

7 ditë më parë

Golden State vendos rekord e rikthehet lider në Perëndim, Lakers fitojnë edhe pa LeBron

Luhen ndeshjet e radhës në NBA, ja rezultatet e takimeve të luajtura sot...

8 ditë më parë

"Hitleri i shekullit të ri" kërkon ekstradimin e yllit të NBA-së

Lojtari që luan në NBA njihet si kritik i fortë i regjimit të presidentit Taip Erdogan...