Bundesliga

Bundesliga

21 orë më parë

Video: Ringjallet Sanches, Bayern realizon edhe të tretin

Fillon festa në "Allianz Arena"...

21 orë më parë

Video: Bayern e pëson nga mbrojtja, por kundërpërgjigjet pas 3 minutash

Dy gola të shoejtë në "Allianz Stadium"...

21 orë më parë

Video: M'Gladbach-Dortmund, shikoni çfarë bën Sancho

Verdhezinjtë e kan mbyllur pjesën e parë në avantazh 1-0...

një ditë më parë

“Robbery”, Bundesliga i përshëndet me një kujtim: 266 gola e 284 asist (VIDEO)

Uluni dhe shijoni pak magji të 10 viteve të fundit...

një ditë më parë

Magath: Nuk është e keqja te trajneri, Bayernit i duhet kjo për Champions-in

Ish-trajneri: Nevojiten disa lojtarë të mirë, të dëshmuar ndërkombëtarisht...