This website requires JavaScript.

Bundesliga

Bundesliga

4 ditë më parë

1.1 miliardë për 206 lojtarë, ja 49 vitet e djalit të kasapit te Bayerni

Uli Hoeness largohet sot zyrtarisht nga klubi bavarez...

5 ditë më parë

Matthaus "bekon" kthimin e Guardiolës: Me të fiton Bayerni dhe Bundesliga

Diçka po gatuhet në prapaskenë mes bavarezëve dhe trajnerit katalanas...

5 ditë më parë

Ylli i Bayernit: Mbeta mbi paterica, pata frikë se do ta lija futbollin

“Nuk jam një "vrasës" para portave kundërshtare, më mungon ky instikt”...

5 ditë më parë

Kushton më shumë se 100 milionë euro, ylli i Dortmundit kërkon largimin

Për talentin anglez ka një mori ofertash nga gjigantët europianë...

6 ditë më parë

Rikthimi i Guardiola-s te Bayern Munich, Neuer nuk e përjashton

Portieri i kampionëve të Gjermanisë ka komentuar situatën aktuale te bavarezët, pas shkarkimit të Ko...