Champions League

Champions League

2 ditë më parë

Juventusi ka ku frymëzohet; ja 10 përmbysjet e mëdha në Champions

Këtu më poshtë janë 10 përmbysjet e ndodhura më parë në Ligën e Kampionëve, tek të cilat mund të fry...

2 ditë më parë

Atletico mposht VAR-in dhe Juven, CR7 tallet me tifozët spanjollë

Interisti i ardhshëm ndëshkon bardhezinjtë...

2 ditë më parë

Ter Stegen zbulon sekretin: Ja si e mposhtim Lyon dhe shkojmë në çerekfinale

Portieri gjerman beson se në ndeshjen e kthimit "muzika" do të jetë ndryshme për katalanasit...

2 ditë më parë

Video: Aguero kalon në avantazh City-n pas "dhuratës" së Schalke-s

Fillon mirë ndeshja për "Qytetarët"...

2 ditë më parë

Liverpool luajti me Bayern në shtëpi, por tifozi i “reds” bën gafën e paimagjinueshme

"Ishte periudhë festash dhe kisha pirë disa birra atë ditë që preva biletat, si ato të ndeshjes asht...

2 ditë më parë

Mourinho: Juventus mund ta fitojë Champions-in, por...

"Nuk do të ishte një surprizë e madhe"...

2 ditë më parë

Luis Suárez, 24 orë ”jashtë" Ligës së Kampionëve

Me këtë të së martës, tashmë janë 16 ndeshje në transfertë, në këtë kompeticion, pa shënuar gol...