Champions League

Champions League

7 ditë më parë

Qarabag: perandoria e ngritur paralelisht me Skënderbeun sfidon Partizanin

Miliona dhe zgjuarsi, ja si ngrihet një klub profesionist...

7 ditë më parë

CHAMPIONS LEAGUE: Shkëndija peshkon kundërshtar të lehtë!

Me fat shqiptarët e Maqedonisë së Veriut...

13 ditë më parë

Revolucion në Champions, 9 klube angleze rrëzojnë perandorinë e ideuar nga Agnelli

Të gjithë dalin kundër idesë së madhe të presidentit të Juventusit...

21 ditë më parë

Messi apo Ronaldo, UEFA zgjedh golin më të bukur të Champions League (VIDEO)

Gjithçka ndahet mes këtyre dyve edhe kur nuk fitojnë tituj...

22 ditë më parë

Ronaldo është “mbreti”, UEFA publikon Top-10 golat më të bukur të Champions

Sulmuesi i Juventus ka triumfuar ndaj rivalit të tij historik në klasifikimin e golave më të bukur n...

22 ditë më parë

Nuk ka vend për CR7; Mourinho zgjedh top-formacionin e Champions-it

Gjashtë lojtarë janë nga radhët e Liverpool...