Chelsea

Chelsea

2 ditë më parë

“Sarri e di që do të shkarkohet në 18 muajt e ardhshëm”

"Kjo është e pashmangshme te Chelsea"...

2 ditë më parë

Morata transferohet në Madrid, ja shuma që do të përfitojë Chelsea

Skuadra "colchoneros" do të mnarrë lojtarin në formë huazimi dhe më pas do të paguajë për kartonin e...

2 ditë më parë

Sarri sqaron “shpërthimin” ndaj lojtarëve: Ky është karakteri im, flas drejtpërdrejt

Trajneri i Chelsea tha se e ka jashtëzakonisht të vështirë për t’i motivuar lojtarët. Ai, gjithasht...

3 ditë më parë

Chelsea nuk ndalet me Higuain, kërkon edhe yllin e Barcelonës

Sulmuesi i skuadrës "blaugrana" gati të rikthehet në hapat e tij, pasi këtë sezon nuk është aspak i ...

3 ditë më parë

Higuan super-rrogë te Chelsea për të shpëtuar sezonin e trajnerit Sarri

Argjentinasi prite të jetë mes “top-5” lojtarëve më të paguar në Premier League këtë vit...

3 ditë më parë

“Jorginho nuk vrapon dot, nuk mbron dhe nuk jep asist”

2000 pasime e asnjë asist...

4 ditë më parë

U mposht në derbi, Sarri “masakron” Chelsea-n e tij

"Nuk më shqetëson humbja, por nuk më pëlqen të humb në këtë mënyrë”...

4 ditë më parë

Ylli i Chelsea-t gati të transferohet në “shtëpinë e re” për 45 milionë euro

Një sulmues që ka lëvizur shumë sezonet e fundit, por tashmë gjen një ekip ku do të luajë përfundimi...