Flamurtari

Flamurtari

15 ditë më parë

Nga Flamurtari në Rumani, firmos mbrojtësi i pafat

Ndonëse dihej prej ditësh, tashmë është zyrtar edhe "divorci" me vlonjatët ...

16 ditë më parë

Plas lufta Flamurtari-Danilo Alves, Idrizi e çon në FIFA!

Alves e ka bërë edhe në të shkuarën një veprim të tillë, duke mos u kthyer në Shqipëri pa u paguar...

16 ditë më parë

Flamurtari në udhëkryq, Idrizi bën humor

Moment delikat, lojtarët nuk paguhen prej muajsh dhe Danilo Alves "arratiset"...

një muaj më parë

Flamurtari, pikët e vjetshme, hallet e vjetra dhe penalltia që nuk vjen kurrë

Flamurtari e ka mbyllur pjesën e parë të sezonit në vendin e gjashtë në renditje, në pamje të parë n...

një muaj më parë

Flamurtari si Luftëtari, dy nga titullarët i vendosin ultimatum

Nuk është aspak e mirë situata te Flamurtari. Ekipi vlonjat mund të përballet me problemet që po kal...

një muaj më parë

Zarf ngushëllimi, lojtarët e Flamurtarit largohen me "bonus" në vend të pagave

Flamurtari u mund të premten nga Tirana në "Selman Stërmasi" dhe pas ndeshjes lojtarët patën një tak...

një muaj më parë

Ilir Daja: “Fitorja i buzëqeshi Tiranës, nuk i mësoj lojtarët të kërkojnë penallti”

Pavarësisht humbjes 1-0 ndaj Tiranës dhe në duelin ndaj ish-ndihmësit të tij, që tashmë udhëheq bard...