Futboll vendi

Futboll vendi

21 orë më parë

Mosmarrëveshjet dalin “jashtë gardhit”, Naim Qarri bën letër publike për Kamzën

Presidenti i kësaj skuadre të Superiores vijon ankesat ndaj kryebashkiakut Xhelal Mziu...

21 orë më parë

Nga Antalia në baltën e Fushë-Krujës, Partizani prek çerekfinalen e Kupës së Shqipërisë

Në “Redi Maloku” të Fushë-Krujës, në një terren të rënduar nga shirat, ndeshja nisi me vonesë, çka e...

një ditë më parë

"Nuk duhet kaluar në aventurë"

Pasi e mundi në kampionat me rezultatin 1-0 me gol të Hasanit, Tirana do të presë Flamurtarin në faz...

një ditë më parë

Tirana-Flamurtari, Pollozhani: Probleme financash? Ne shohim objektivat, nuk merremi me fjalë!

Pasi janë mbyllur përgatitjet e fundit për rinisjen e sezonit (janë zhvilluar miqësore për të provua...

një ditë më parë

Rikthehet Kupa e Shqipërisë, Partizani dhe Skënderbeu në prova zyrtare për 2019-ën

Fjala është për 1/8 finale (raundi i dytë) të Kupës së Shqipërisë, turneut të dytë kombëtar për nga ...

2 ditë më parë

Tirana bën afrimin e parë, firmos një golashënues

Nis merkatoja e bardhebluve...

2 ditë më parë

Vendimet e Plota/ Disiplina paralajmëron Tiranën dhe Luftëtarin, e pësojnë zyrtarët e Laçit

Komisioni i Disiplinës Sportive në FSHF është mbledhur duke marrë dhe vendimet......

2 ditë më parë

Partizani-Gega dhe titulli, një ëndërr që zgjatet deri në vitin 2020!

"Të kuqtë" tani mund të ëndërrojnë pa frikë me Gegën në krye!...