Inter

Inter

një ditë më parë

Befason Gabigol, zgjedh kuqezinjtë para Inter-it

"Ka shumë cilësi dhe lojtar të shkëlqyer në çdo pozicion"...

2 ditë më parë

Befason Conte, kampionin e botës e do tek Interi që në janar

33-vjeçari del në plan të parë, pas dëmtimit të Alexis Sanchez...

2 ditë më parë

Gola dhe rikthim në kombëtare, në Angli synojnë sulmuesin e Inter

Klubi i Premier League nuk ka ndërmend të ndalë vrullin dhe synon një bomber me garanci....

2 ditë më parë

Mbrojtësi i Interit dëmtohet me kombëtaren, ja sa do të mungojë

Një tjetër dëmtim për zikaltrit...

2 ditë më parë

Interi në ankth, trajneri i Kilit zbulon se sa do të mungojë Sanchez!

Trajneri i Kilit tregon se sa do të mungojë Sanchez...

2 ditë më parë

Serbi në janar, holandezi në verë; zbulohen dy objektivat e Interit në merkato

Njëri ka përvojë të madhe, tjetri është plot perspektivë...

3 ditë më parë

Zbulimi i rëndë vjen nga Spanja: Ja sa do të mungojë Alexis Sanchez

Lajmi trondit Interin, aludimet e para flasin për një ndalesë shumë të gjatë....