Juventus

Juventus

një ditë më parë

Agnelli: Allegri në histori, largimin e vendosëm së bashku!

Numri një i klubit tregohet i hapur...

një ditë më parë

Autori i 194 golave “bekon” largimin e Allegrit dhe rikthimin e Contes

Vieri: Juventusi, Milani dhe Interi e kanë për detyrë që të jenë të bukur, jo vetëm të fitojnë...

një ditë më parë

Vieri: Kur të mos luajnë më Ronaldo dhe Messi, do ta hedh TV nga dritarja…

"Pse, unë duhet t'i vendos notë atij që ka shënuar më shumë se 600 gola në karrierë, që ka fituar pe...

një ditë më parë

Trajneri i ri, Juve mund të befasojë me serbin që nuk i ngroh tifozët

Lista e kandidatëve pasurohet......

një ditë më parë

Juve-Allegri apo Nedved-Agnelli: Nëse ai qëndron, unë do të largohem!

“Shpirtrat” e drejtuesve të Juventusit ishin të ndarë për trajnerin...

2 ditë më parë

Allegri zbulon si do të jetë trajneri i ri i Juventus

Trajneri që udhëhoqi bardhezinjtë për 5 vite ka paralajmëruar për karakteristikën që do të ketë zëve...

2 ditë më parë

Premtimi i CR7: Ditën e diel do të luajmë edhe për atë

Allegri deklaroi më herët sot se do të lagohet në fund të sezonit nga Juventusi pas 5 sezonesh...