Kategoria Superiore

Kategoria Superiore

3 ditë më parë

Telushi “pa frymë”, nga fusha në spital. Ja çfarë ndodhi me liderin e kuq

Mesfushori energjik vlonjat, autor i 6 golave në këtë kampionat, pësoi një dëmtim delikat në fundin ...

3 ditë më parë

VIDEO: Arbitër komik e polici tragjike, kështu u gatua çorba në Fushë-Krujë

Tensioni krijohet edhe kështu, duke mos pasur faj klubet e as lojtarët......

3 ditë më parë

Mema "vullkan": Arbitër skandaloz, bëri gjithçka me "laps e letër"

Trajneri i Tiranës flet për ndeshjen ndaj Kastriotit dhe incidentin në fund...

3 ditë më parë

Devolli: Po na paragjykohet çdo fitore, edhe Mema gaboi

Trajneri i Kastriotit, i revoltuar...

3 ditë më parë

Shameti alarmon Kukësin, frikë se ka dëmtuar ligamentet e gjurit

Gjuri i është fryrë dhe këmbën përkatëse nuk e zë plotësisht në tokë...

4 ditë më parë

Hila: Kalojmë Kukësin dhe marshojmë drejt titullit

Mesfushori rikthehet me gol ...

4 ditë më parë

Shkëmbi: Partizani shumë i fortë, Teuta brenda objektivave

Trajneri i Teutës flet për humbjen ndaj Partizanit ...

4 ditë më parë

Gega: Titulli? Nuk flas deri në fund

Flet trajneri i Partizanit...