Kombëtarja

Kombëtarja

2 ditë më parë

Sadiku: Refuzova Spanjën dhe Turqinë për Luganon për një arsye të vetme!

Bomberi kuqezi rrëfen prapaskenat e rikthimit të tij në Zvicër...

3 ditë më parë

Elvis Presley? Jo! Elvis Rexhbecaj! Rekordi i talentit prizrenas në Bundesliga (VIDEO)

Goli i parë nuk harrohet kurrë, sidomos nëse ke vendosur një rekord kurioz. Historia e mesfushorit 2...

3 ditë më parë

Panucci e ngeli në klasë, shqiptari braktis Greqinë për Suedinë!

Mesfushori i kombëtares shqiptare, që megjithatë nuk është marrë më në konsideratë nga Panucci, do t...

3 ditë më parë

Atalanta më e mirë se Juventusi, vlerësim maksimal për Berishën e Gjimshitin

Gasperini mund t'i bënte gjëra të tilla tek Interi, por nuk e lejuan......

3 ditë më parë

Trajneri i Malaga-s nuk i kursen elozhet për Keidi Baren

Bare arriti të bënte gjithçka mirë në repartin e mesfushës......

3 ditë më parë

Debutoi me gol, Cikalleshi rrëfen pse zgjodhi të shkojë te Akhisarspor

Formën e tij më të mirë mund ta arrijë vetëm në këtë klub...

4 ditë më parë

Më në fund Keidi Bare: mesfushori mahnit sërish te Malaga!

Mesfushori shpërthen në Malaga!...