Kukësi

Kukësi

10 ditë më parë

Tronditet Kukësi, një lojtar rrezikon të mbyllë sezonin

Tendinat do e lënë gjatë jashtë fushës së blertë...

12 ditë më parë

Kukësi ndalet në barazim, Çyrbja bëhet golashënues

Armando Cungu ka programuar titullarët për vijimin e kampionatit......

14 ditë më parë

Kukësi si Real Madridi, veprimi i Shametit me shokë do t’ju mahnitë (video)

Le të jetë një sfidë edhe për rivalët e tjerë të titullit, por jo vetëm, për t’i demonstruar aftësit...

15 ditë më parë

Gjici "me laps e letër": Takaj lojtar i vjetër, këtë vit imitojmë Skënderbeun!

Presidenti i Kukësit flet për garën për titull dhe ka një ide të veçantë si do ta fitojë atë...

15 ditë më parë

Kukësi dhe titulli, Rrumbullaku sheh vetëm një rival

Nga Turqia, mbrojtësi anësor flet për gjendjen e tij dhe tema të tjera...

16 ditë më parë

Kukësi zyrtarizon "divorcin", mesfushori i talentuar del lojtar i lirë

Dihej, por tashmë është zyrtare...

20 ditë më parë

Kukësi ndryshon fytyrë, tani kërkon dhe portierin më të mirë maqedonas

Dy portierët aktualë duket se nuk mjaftojnë ...

21 ditë më parë

Kukësi në Turqi, sfidë kampionëve të dimrit

Dy miqësore për verilindorët ...