Kupa e Shqipërisë

Kupa e Shqipërisë

5 muaj më parë

Kupa e Shqipërisë / Gjysmëfinalet e para luhen sot, pritet “luftë”

Kukësi-Skënderbeu dhe Luftëtari-Tirana janë dy çiftet e këtij raundi...

5 muaj më parë

Shorti i Kupës, të katër gjysmëfinalistët “shënjestrojnë” trofeun (deklaratat)

Luftëtari-Tirana dhe Kukësi-Skënderbeu ishin përballjet e përftuara nga goglat...

5 muaj më parë

Lajmi i fundit / Shorti i Kupës, mësohen gjysmëfinalistët

Super sfidë për Skënderbeun fitues në fuqi... ...

5 muaj më parë

Shkëmbi: “Kjo Teutë e shpërfytyruar, kështu rrezikojmë Europën!”

"Luajtëm shumë dobët, madje duke u shpërfytyruar. Nëse do të vazhdojmë kështu atëherë do të kemi pro...

5 muaj më parë

Kupa/ Reginaldo kualifikon Kukësin, Teuta humb shansin për trofe!

Një aksion i bukur i verilindorëve, me Kordeiro që futet nga krahu i djathtë në zonën kundërshtare.....