Kupa e Shqipërisë

Kupa e Shqipërisë

një muaj më parë

Video: Tirana gjen golin, Ngoo befason Selmanin

Ekipi bardheblu kalon në avantazh ...

një muaj më parë

VIDEO/ Spektakël në Durrës, Teuta i bëhet makth Cungut!

Pjesa e dytë nis me tjetër ritëm për durrsakët, të cilët kërkojnë golin e barazimit që në nisje të l...

një muaj më parë

VIDEO/ Kukësi dyfishon ndaj Teutës, Shkurtaj shënon pas një aksioni perfekt!

Pjesa e dytë nis me tjetër ritëm për durrsakët, të cilët kërkojnë golin e barazimit që në nisje të l...

një muaj më parë

I shënoi Partizanit, Fili: Isha shumë i uritur, kam pritshmëri shumë të larta!

Në fakt kam shpresuar shumë që të fitonim, të bënim performancë të mirë......

një muaj më parë

Nuk mjaftojnë Belica e Hoxha, Luftëtari përmbys Partizanin (Video)

Ndeshje me raste pa fund në "Elbasan Arena" ...

një muaj më parë

Bojkoti i arbitrave merr fund, nesër luhen ndeshjet e Kupës së Shqipërisë!

Në fushë do të zbresin katër ekipe ditën e nesërme, me Partizanin që pret Luftëtarin në “Elbasan Are...

2 muaj më parë

Kupa e Shqipërisë, ja katër çiftet e raundit çerekfinal të marsit

Ndeshjet e raundit të radhës të këtij kompeticioni do të luhen më 13 dhe 27 mars...

2 muaj më parë

Eliminohen Flamurtari dhe Vllaznia, Laçi përmbys Bylis, Partizani & Co "autostradë"

Kupa e Shqipërisë ka mbyllur raundin e dytë, me tetë ndeshje të luajtura në orën 13:30...