La Liga

La Liga

8 orë më parë

Krisje mes Perezit dhe Zidane, mosmarrëveshje për shitjen e talentit

Mendime të kundërta për talentin e Spanjës ...

9 orë më parë

E do Real Madridi, spanjolli i Serie A kushton 70 milionë euro

Klubi italian pagoi verën e kaluar 30 milionë euro për të...

9 orë më parë

Arrihet marrëveshja, Neymar pranon kontratën e Barçës me tre kushte themelore

Përcaktohet paga dhe kontrata e re e brazilianit...

10 orë më parë

“Nuk e di ç’do të ndodhë”; Coutinho i pasigurt për të ardhmen

"Sezoni i fundit nuk solli atë që dëshiroja, nuk u bë ashtu siç shpresoja"...

20 orë më parë

“Largohem nga Barça, por qëndroj në Spanjë”

Mesfushori spanjoll paralajmëron vendimin dhe zbulon të ardhmen. ...

një ditë më parë

Ditëlindja e Messit, Neymar e uron me një mesazh prej vëllai

Sinjale të tjera, apo thjesht lidhje e veçantë mes tyre...

një ditë më parë

VITI 1991: Në Rozario zbuluan një Gjeni! Fëmija i ndrojtur që mrekulloi botën

Fëmija i ndrojtur që mrekulloi botën...