La Liga

La Liga

16 orë më parë

Real, Benzema zbulon parashikimin e pabesueshëm

Francezi e dinte shumë mirë se çfarë do të ndodhte...

19 orë më parë

Simeone interesohet për mbrojtësin e Anglisë

Ai do të kushtonte rreth 18 milionë euro...

21 orë më parë

Griezmann largohet, Atletico gati të paguajë klauzolën e sulmuesit sensacional

Katër klubet më të mëdha të Europës të fiksuar pas tij...

një ditë më parë

Mariano dhe 50 mln euro, Reali hidhet në sulm për objektivin madhor të Barçës

Oferta e Florentino Perez ka dy favore të mëdha për Ajax (Një sulmues si Mariano Diaz dhe paga 11.5 ...

një ditë më parë

Messi, kapiteni “shekullor” i Barçës. Ja shifrat mbresëlënëse

Me këtë status të Messit, Barça ka fituar 74, ka barazuar 15 dhe ka humbur 10 ndeshje. Pesë herë fit...

një ditë më parë

Dembele apo Coutinho? Valverde i jep zgjidhje “armiqësisë” së heshtur

Kampioni i botës me Francën mbërriti te Barça nga Borussia Dortmund për një shumë fillestare prej 10...

2 ditë më parë

Mosmirënjohës! Real Madrid shënjestron CR7 me dedikimin për Benzema

Sikurse njofton “AS”, shokët e skuadrës i kanë bërë një dedikim special francezit Benzema. Të gjithë...

2 ditë më parë

Kundër-oferta e ‘çmendur’ e Tottenham: “Duam €50 mln plus Modric!”

Në fakt, Perez, ka bërë më shumë se një tentativë në orët e fundit për të “rrëmbyer” liderin e mesfu...