Laçi

Laçi

një muaj më parë

5 ndeshje pa fitore, Laçi paguan gabimet e janarit

Ecuri shumë negative për djemtë e Prengës ...

2 muaj më parë

Prenga pranon dështimin absolut: Përgjegjësitë i mbaj unë, pres të vijë sulmuesi

"Nuk mendoj se na vuri në gjumë fitorja e thellë e Kastriotit në Gjirokastër javën e kaluar"...

2 muaj më parë

Zyrtare, Laçi gjen golashënues në Marok

Pa zhurmë, kurbinasit dinë si të bëjnë merkato...

2 muaj më parë

Laçi shkëlqen, Prenga: "Çudi që luajtëm aq mirë. Dy lojtarë do kapin kombëtaren"

Trajneri i Laçit ka komentuar me mosbesim lojën e mirë të ekipit të tij...

2 muaj më parë

Laçi "memec" ndaj Vllaznisë, debutojnë përforcimet e janarit

Prenga e Lika testojnë ekipet...

3 muaj më parë

Laçi bën goditjen e dytë në merkato, vazhdon strategjia "baby"

Laçi është një nga klubet që duhet të merret shembull në Shqipëri. Presidenti Pashk Laska i beson st...

3 muaj më parë

Nga Italia në Shqipëri, talenti i Shpresave firmos për Laçin

Kurbinasit vijojnë me linjën e të rinjve...

3 muaj më parë

U largua nga Laçi, sulmuesi Altiparmakovski ka dy fjalë për klubin

Laçi është një nga ekipet më simpatike të Superiores, por dhe kontraversale. Skuadra kurbinase ka nd...