Lazio

Lazio

një muaj më parë

Shtypi italian kritikon Strakoshën, zbulon frikën më të madhe të portierit kuqezi

Portieri i talentuar kuqezi ka një defekt të madh që nuk po e përmirëson prej vitesh...

2 muaj më parë

Strakosha, heroi i Lazios: Ja si e prita penalltinë e Nainggolan

Mbrojtësi ekstrem i Lazios, Thomas Strakosha, ka qenë protagonist absolut në kualifikimin e të tijve...

2 muaj më parë

Mister X te Lazio, shqiptari nuk është i përzgjedhuri i Tares

Mediat italiane kanë rrëzuar poshtë emrin e futbollistit që aktivizohet në Premier League ...

2 muaj më parë

Inzaghi: Nuk e kisha parë kurrë Juventus-in në këtë gjendje

"Futbolli është i pamëshirshëm"...

2 muaj më parë

Strakosha përballë Juves, derbi me polakun Szczesny dhe kujtimet e ëmbla

Sfida e fundjavës, e dyta mes dy portierëve...

2 muaj më parë

Lazio kalon në çerekfinalet e kupës me "poker", i pafat Durmishi

Bardhekaltrit dhurojnë spektakël në "Olimpico"...

2 muaj më parë

Lotito një avaz ka: Asnjë president si unë, refuzova një mal me para!

Nëse vërtet Lazio ka marrë një ofertë të tillë në verë, Lotito me siguri është penduar keq......

2 muaj më parë

Video: Konflikt brenda familjes, festa e tifozëve degradon në sherr masiv në Itali

Edhe në ditë gëzimi zihen me njëri-tjetrin ...