Lazio

Lazio

një muaj më parë

Immobile "tradhton" Jessica-n, zgjedh shëtitjen me Milinkovic

Fitorja e arritur kundër Cagliari-t ka kthyer buzëqeshjen në shtëpinë e Lazio-s pak ditë para Krisht...

një muaj më parë

Lazio parakalon Milan-in, Milinkovic-Savic buzëqesh pas 90 ditësh

Pas katër barazimesh dhe një humbjeje në pesë ndeshjet e fundit të kampionatit, Lazio është kthyer t...

një muaj më parë

Dështimi i Lazio-s, në Itali fajësojnë Strakoshën

“Mes fajtorëve të krizës së rezultateve te Lazio është edhe Thomas Strakosha. Portieri shqiptar, sik...

një muaj më parë

Ylli i Premier League ngushëllon Strakoshën: Gjithçka do të rregullohet

Ndeshja me Sampdoria-n ka lënë një shije të hidhur për të gjithë. Barazimi i pësuar në sekondën e fu...

2 muaj më parë

Lotito e Tare: Mjaft më, po hidhet baltë mbi Lazio-n!

Rezultatet e fundit jo të mira kanë bërë që Lazio të përjetojë një moment të vështirë, ndërkohë që m...

2 muaj më parë

Chievo ndal Lazio-n, Milan "qëndron" në Champions

Lazio humb vendin e katërt pas barazimit 1-1 me Chievo-n...

2 muaj më parë

Alia ngjit shkallët te Lazio, duke studiuar një kampion bote

Alia, portieri kuqezi i Lazio-s...

2 muaj më parë

Lazio kuqezi, talenti i Shqipërisë U19 grumbullohet në Europa League!

Marco Alia, talenti kuqezi që bashkohet me ekipin e parë te Lazio...