Futboll bota

Futboll bota

2 orë më parë

Video: Super Abraham, shikoni çfarë goli shënon!

Një talent i vërtetë...

2 orë më parë

Parma-Juventus dhe debutimi virtual i Sarri-t

Trajneri i bardhezinjve nuk do të jetë në stol, por......

2 orë më parë

Van Dijk kundër krejt botës për futbollistin më të mirë të historisë

28-vjeçari zgjedh Van Basten si lojtarin holandez më të mirë...

2 orë më parë

Video: Më i miri i Premier League ndëshkon Chelsea-n

29-vjeçari nuk mund të ndalet...

3 orë më parë

Video: Chelsea kthehet në avantazh me talentin 20-vjeçar

Spektakël dhe gola në Premier...

3 orë më parë

Chelsea shënon gol nga… tuneli. Gëzimi i bluve zgjat vetëm 3 minuta (video)

Sfida e dytë e javës së 3-të të Premier League nis me "zjarr"...

3 orë më parë

E konfirmon "L'Equipe"; ndodh e papritura e madhe mes Neymar dhe PSG

"Si çdo herë që ka luajtur për PSG, Neymar nuk do të kursehet kurrë”...

4 orë më parë

Messi dhe Rafinha po ia '"vështirësojnë jetën" trajnerit Valverde

Kjo situatë anormale e lë gjithë repartin ofensiv mbi shpatullat e Antoine Griezmann...