Ligat

Ligat

2 orë më parë

Marcelo drejt Juventusit; “Tuttosport” zbulon prapaskenat e një shkëmbimi

Në "pazar" mund të jetë edhe Alex Sandro, si pjesë e një shkëmbimi me mes dy klubeve...

2 orë më parë

Aksi Piatek-Higuain drejt finalizimit, ja çfarë do ndodhë sot

Operacioni dhe detajet e fundit nga Londra dhe Milano ...

2 orë më parë

Holandezi më i kërkuar në Europë zgjedh Barcelonën

Talenti i Ajaksit mund të bëhet holandezi më i shtrenjtë në histori...

2 orë më parë

Befason Interi, nxjerr nënkampionin e botës në merkato

Interi po mendon ta nxjerrë në merkato Ivan Perisic, i cili vazhdon të pëlqehet nga Manchester Unite...

13 orë më parë

Ronaldo shet mend me një foto, Lineker i tregon vendin: Nuk është dita e duhur!

Të gjithë pezull, në pritje të lajmeve për fatkeqin Emiliano Sala, por jo Ronaldo...

13 orë më parë

Monaco në rënie të lirë, Metz-i i Balliut e eliminon nga kupa

Këto dy ekipe mund të ndërrojnë vende sezonin e ardhshëm...