Ligat e tjera

Ligat e tjera

2 ditë më parë

Zhdukja misterioze e intervistës së Neymar

Pikërisht në intervistën ku turpëroi PSG-në...

3 ditë më parë

Tri orë takim me PSG; Neymar largohet i tensionuar, nuk pranon të stërvitet

Sulmuesi brazilian nuk ka kaluar as testet e zakonshme fizike dhe mjekësore...

3 ditë më parë

PSG harron De Ligt, i merr qendërmbrojtësin Dortmundit

Një francez për kampionët e Francës...

3 ditë më parë

Transferimi i Pastores në Paris, Al-Khelaifi ka shkelur rregullat

Presidenti i PSG-së rrezikon shumë... ...

3 ditë më parë

Neymar “dorëzohet”: Nuk jam superhero, as model i përsosur

"Kam edhe unë momente të këqija, kur dua të shkoj në shtëpi dhe të fshihem, të qëndroj me miqtë dhe ...

3 ditë më parë

"Neymar është provokues dhe tallës!”

Mediat franceze kanë “kryqëzuar” yllin brazilian që të hënën pritet të përballet me drejtuesit e PSG...

3 ditë më parë

I çliruar nga PSG, Dani Alves zbulon kushtin dhe klubin e ardhshëm

Mbrojtësi brazilian ka përfunduar kontratën me kampionët e Francës dhe është gati të nisë aventurën ...