Manchester City

Manchester City

3 ditë më parë

Askush si City në Europë, fitore e lehtë ndaj Huddersfield

Qytetarët bëjnë detyrën në transfertë 🎥...

3 ditë më parë

Guardiola gjen lojtarin që kërkonte, por vetëm për 6 muaj

Trajneri spanjoll e konsideron lojtarin si zëvendësuein e përshtatshëm të Fernandinho, shpesh i dëmt...

5 ditë më parë

Guardiola: Jam i detyruar ta bëj një gjë të tillë, s’kam alternativë tjetër

Po kërkoj një lojtar të fortë fizikisht, por edhe që organizon mirë dhe shpejt aksionin, që të kupto...

8 ditë më parë

Mancini zbulon prapaskenën: Balotelli s'më kërcënoi, por...

"I kisha paralajmëruar të gjithë, por ai..."...

8 ditë më parë

Pep: U kam thënë lojtarëve të mi ta harrojnë atë fjalë, na sjell ters

Trajneri spanjoll i kërkon skuadrës së tij të shihë punët e veta dhe të vërë nën presion rivalët...

9 ditë më parë

Rikthehet instikti “vrasës”, Man.City -4 nga Liverpool

Oreksin për të realizuar objektivin në reduktimin në -4 diferencën ndaj Liverpool kryesues të Premie...

9 ditë më parë

Video / Gabriel Jesus godet shtyllën, me plot kuptimin e fjalës

Jesus godet shtyllën...por jo me top...

9 ditë më parë

Man City blen lojtarin, por nuk e lë as të shkelë në qendrën stërvitore

Manchester City ka blerë një talent nga japonia, por ai as nuk ka shkuar në qendrën stërvitore të Qy...