Manchester United

Manchester United

4 ditë më parë

United s'di të ndalet, mposht Brighton me Pogba dhe magjinë e Rashford

"Djajtë: shkojnë tri pikë larg Champiojns-it...

4 ditë më parë

Video / Rashford mahnit me golin e radhës

Rashford bind përsëri...

4 ditë më parë

Rivali belg dhe dy lojtarë të Real Madridit frymëzojnë Paul Pogba

Pogba studion dhe sheh lojtarët e të njejtit pozicion për t'u përmirësuar...

4 ditë më parë

Rooney: Po ta kisha në dorë, do të emëroja këtë trajner te Manchester United

Rooney, një ish-bashkëlojtar i Solskjaer te Manchester United, është i mendimit se Pochettino do të ...

5 ditë më parë

Arrihet marrëveshja, francezi do të luajë edhe për 5 sezone të tjera me United

Francezi është pranë nënshkrimit të kontratës së re me United, pas këmbënguljes së trajnerit Solskja...

5 ditë më parë

Solskjaer merr vendimin: Rezultatet më japin të drejtë

Trajneri i United shprehet për atë do të ndodhë në merkaton e janarit...

5 ditë më parë

Premier League dominon, United parakalon Real-in me 676 milionë euro

Raporti i fundit i UEFA-s konfirmon dominim e futbollit anglez...

6 ditë më parë

Man United gati t’i dyfishojë rrogën talentit

Ai aktualisht fiton 80,000 euro në javë...