Milan

Milan

2 ditë më parë

Giampaolo leksione me Piatek, ja modeli që duhet të imitojë

Trajneri Giampaolo po e ndërton Milanin e ri për t’i shërbyer sulmuesit polak...

2 ditë më parë

E KRYER: Talenti i Algjerisë zgjedh Milanin prej... Maldinit!

Dortmund u kujtua vonë, Arsenali nuk mund te shpenzonte...

2 ditë më parë

"Djalli" kërkon mbrojtës, "shënjestron" shokun e vëllezërve Xhaka dhe Shaqirit!

Luan në Premier League dhe vjet realizoi edhe 4 gola...

3 ditë më parë

Castillejo, Milan komunikon vendimin

Klubi kuqezi i ka komunikuar menaxherit të spanjollit qëndrimin në lidhje me të ardhmen....

3 ditë më parë

Milan, tre eksperimentet e trajnerit Giampaolo!

Trajneri kuqezi po punon fort...

4 ditë më parë

Nga Maldini e Boban te Giampaolo e Piatek, Shevchenko analizon Milanin!

Ish-sulmuesi nuk harron as mitikun "San Siro"...

4 ditë më parë

Dy arsye pse Milan hoqi dorë nga Everton!

Braziliani u shpall golashënuesi më i mirë në Copa America, por Milan nuk e blen...

4 ditë më parë

ORA E FUNDIT: Roma i rrëmben yllin Milan-it, lojtari do largimin

Lajm që trondit tifozët italianë ...