Milan

Milan

2 ditë më parë

Milan sfidon Juventusin për talentin që e “fali” Interi

Juventus ka ofruar 60 mln euro...

2 ditë më parë

Shpërtheu në derbi, por sherri Kessie-Biglia ka filluar më herët (Video)

Ja e gjithë skena e turpshme e Kessie...

3 ditë më parë

Milan, Gattuso ka vetëm një problem pas humbjes me Inter

A do e zgjidhë për 10 javët e ardhshme?...

3 ditë më parë

Matteo Salvini “kryqëzon” Gattuso për humbjen në derbi

Ministri i Brendshëm i Italisë nuk vonoi ta komentonte humbjen e Milanit, një ekip që e mbështet me ...

3 ditë më parë

Milani nuk heq dorë, por i duhen 70 milionë euro për yllin e Evertonit

Kësaj piste ka shumë të ngjarë që Leonardo t’i kthehet merkaton e kësaj vere, njofton “Calcio Mercat...

4 ditë më parë

Gattuso: Humbja më e shëmtuar erdhi jashtë fushës

Humbje dyfishtë për trajnerin e Milan-it...

4 ditë më parë

Sherri te Milan, zbulohet motivi i “tërbimit” të Kessie

"U kërkoj falje tifozëve dhe klubit. Këto 10 minuta nervozizëm nuk duhet të ndikojnë në një sezon të...

4 ditë më parë

Video / Sherr mes dy lojtarëve në stolin e Milan

Përplasje në stolin e kuqezinjve...