Mix Bota

Mix Bota

një muaj më parë

Nis Turi i 76-të Çiklistik, Ylber Sefa triumfon në etapën e parë

Sefa ishte lider i kësaj etape të parë, duke mbajtur të veshur edhe fanellën e verdhë të kryesuesit...

2 muaj më parë

“Vetëtima e bardhë”, njihuni me 18-vjeçarin më të shpejtë amerikan (video)

Matthew Boling i përshkoi 100 metra për kohën 9.98 sekonda...

2 muaj më parë

Raul vrapoi 3 orë në maratonën e Madridit, ja rezultati befasues

Raul kishte marrë pjesë edhe në Maratonën e New York, në vitin 2016...

2 muaj më parë

Rrëfimi shokues i vajzës së Maradonës: Motra e pa babain që fëmijë, duke pirë kokainë

Një zbulim tjetër tronditës nga familjarët për legjendën e futbollit argjentinas...

3 muaj më parë

Dhunë brutale; 5 ultras të Olympiacos bëjnë për vdekje tifozin e Panathinaikos (video)

Ky dhunim brutal ndodhi muajin e kaluar në një park, në pjesën perëndimore të Athinës...

3 muaj më parë

Nuk është Cristiano Ronaldo, këmbët e brazilianit tërbojnë rrjetin!

Ndonëse është në tërësi një model unik i muskulaturës dhe prerjeve fantastike të trupit, suksesi i t...

3 muaj më parë

Garë horror apo akt heroik? Atleti triumfon, por me këmbën e masakruar (video)

Tuntivate fitoi finalen e garës së 3000 metrave, duke vrapuar rreth 2600 metra pa këpucën e këmbës s...

3 muaj më parë

Publikohen mesazhet para vdekjes, Sala nuk u braktis nga Cardiff City

Willie Mek-Kei, i tha BBC se argjentinasi ishte braktisur në një hotel, duke akuzuar direkt klubin n...