Mix Vendi

Mix Vendi

2 muaj më parë

Partizani kampion i Shqipërisë në volejboll për meshkuj, titulli rikthehet pas 38 vitesh

Partizani, i karikuar nga fitoret e arritura në dy finalet e para, luajti mirë, ishte i saktë në vep...

2 muaj më parë

Partizani mposht Vllazninë edhe në finalen e dytë, titulli kampion një fitore larg

Të kuqtë janë shumë pranë titullit kampion, ndërkohë që u duhet edhe një fitore për t’u shpallur kam...

2 muaj më parë

Partizani rikonfirmohet kampion i Shqipërisë në volejboll për femra

Të “kuqtë” fituan 3-0 serinë e finaleve ndaj Tiranës, duke u shpallur matematikisht kampionë...

2 muaj më parë

Partizani mposht Vllazninë në Shkodër, hedh hapin e parë drejt titullit

Vllaznia doli dy herë në epërsi, duke fituar setin e parë dhe atë të tretë, por po dy herë u arrit n...

2 muaj më parë

Partizani fiton me përmbysje ndaj Tiranës, titulli kampion një ndeshje larg

Të kuqtë e trajnerit Tarja tashmë janë vetëm një fitore larg titullit kampion...

2 muaj më parë

Vllaznia eliminon Tiranën, sfidon Partizanin për titullin kampion

Në finale, Vllaznia do të duelojë ndaj Partizanit, që më herët pat eliminuar Erzenin kampion...

2 muaj më parë

Partizani nis mbrojtjen e titullin, fiton finalen e parë play off ndaj Tiranës

Kampion shpallet ekipi që fiton 3 nga 5 ndeshjet finale, ndaj rrugëtimi për të titulli është ende i ...

2 muaj më parë

Partizani eliminon Erzenin kampion, Tirana-Vllaznia me ndeshje shtesë

Partizani ishte më i motivuar dhe kërkues, duke qenë më i saktë në momentet vendimtare dhe përfitoi ...