This website requires JavaScript.

Monaco

Monaco

6 muaj më parë

Milani e largoi si të padisiplinuar, lojtari drejt transferimit te Monaco

Lojtari ka luajtur edhe më parë në Francë

6 muaj më parë

Monaco, kartoni i kuq i kushton shtrenjtë Fabregas-it

"Jam i shkatërruar nga ky vendim"

6 muaj më parë

Francezi thyen rekordin e Dani Alves te Sevilla

Klubi spanjoll e shet te Monaco për 40 milion €

6 muaj më parë

Arrihet marrëveshja, Monaco rikthen në Ligue 1 golashënuesin

Francezët do të paguajnë 40 mln euro

7 muaj më parë

Andre Silva “out”, Monaco në sulm për bomberin zikaltër!

Oferta e West Ham u refuzua, Atletico dhe Napoli kanë bërë tratativa, tani del edhe Monaco

7 muaj më parë

Dështoi transferimi i Andre Silva, Monaco hedh sytë te i përjashtuari i Conte

Paratë do të shkojnë për mesfushorin zikaltër

7 muaj më parë

Mesfushori i Juves drejt Ligue 1

Ai kushton 25 milionë euro