Napoli

Napoli

8 ditë më parë

Mësyn policia italiane, arrestohen 5 tifozë të Napolit e 10 në kërkim

Gjatë operacionit u sekuestruan shkopin e doreza hekuri ...

10 ditë më parë

Në Serinë A nuk luhet më pas asaj që ndodhi, lojtari merr vendimin për t’u larguar

Manchester United është gati t’i japë fund ferrit që mbrojtësi francez po përjeton në Serinë A...

11 ditë më parë

Ancelotti: Kundër Inter-it nuk u respektua protokolli, ndoshta...

"Nuk është një problem i Napoli-t, por i gjithë Italisë"...

13 ditë më parë

Napoli parakalon Chelsea-n dhe Inter-in për yllin e Serisë A

Nicolo Barella është lojtari më i kërkuar në këtë merkato të janarit. Mesfushori italian duke se do ...

14 ditë më parë

Hysaj pranë lamtumirës, Chelsea dhe Atletico Madrid e gjurmojnë

Mbrojtësi i djathtë nuk është më pjesë e preferencave dhe planeve të trajnerit Ancelotti...

14 ditë më parë

Napoli-Hysaj, sot "ndahet shapi nga sheqeri"

Rinovim apo shitje, orë vendimtare...

18 ditë më parë

Tetë persona nën hetim për vrasjen e ultrasit të Inter

Tashmë janë tetë tifozë të Napolit nën hetim pas vdekjes së ultrasit të Inter Daniele Belardinelli, ...