Nations League

Nations League

8 ditë më parë

Formacionet zyrtare të Zvicër-Angli, Shaqiri sfidon Kane

Gjithçka gati për finalen e vogël të Nations League...

9 ditë më parë

34 vjeç, por i pandalshëm. CR7 tregon sekretin e karrierës së tij prej ylli

"Gjëja më e rëndësishme është koka juaj, të ndiheni të motivuar dhe të lumtur"...

11 ditë më parë

Dy gafa të Anglisë i dhurojnë finalen Holandës

"Tre Luanët" kanë gabuar gjithçka në kohën shtesë...

11 ditë më parë

Video: Anglia i dhuron avantazhin Holandës

Gafë e pafalashme nga Stones...

11 ditë më parë

Video: Gafë e De Ligt, Anglia shënon me Rashford

Zhbllokohet Holandë-Angli...

11 ditë më parë

Formacionet zyrtare të Holandë-Angli, Southgate lë në stol yllin

Në 20:45 luhet gjysmëfinalja e dytë e Nations League...