Partizani

Partizani

9 ditë më parë

Partizani zgjohet nga gjumi, zyrtarizon afrimin e radhës

Partizani humbi 2-1 ndaj Dinamos së Zagrebit në miqësoren e sotme të zhvilluar në Antalia, por kisht...

9 ditë më parë

Dinamo e fortë për Partizanin, të kuqtë janë të kënaqur

Partizani ka humbur me rezultatin 2-1 ndaj Dinamos së Zagrebit. Një paraqitje pozitive e të kuqve pë...

9 ditë më parë

Partizani zyrtarizon afrimin e mbrojtësit, e aktivizon kundër Dinamos

Partizani ka zyrtaizuar afrimin e mbrojtësit Lum Rexhepi. Klubi ende nuk ka dalë me një deklaratë zy...

9 ditë më parë

Partizani reziston ndaj Dinamos, Gega provon Dukën e humb Telushin

Partizani ka mbyllur pjesën e parë me rezultatin 1-1 ndaj Dinamos së Zagrebit. Ekipi i trajneri Skën...

10 ditë më parë

Partizani nënshkruan me mbrojtësin, nis ofensiva për sulmuesin boshnjak

Partizani vazhdon merkaton dhe tashmë është futur në fazën finale. Skuadra e "demave" nuk duhet të h...

12 ditë më parë

Gega i lumtur: Këtë Partizan nuk e kisha parë ndonjëherë!

Trajneri i Partizanit ka mbetur i habitur nga ekipi i tij......

12 ditë më parë

Ekskluzive: Partizani gjen "bomber", Rama mbërrin në Turqi!

Partizani mbetet shumë aktiv në merkaton e janarit...

12 ditë më parë

Partizani barazon ndaj ish-ekipit të Samuel Eto'o, vendos Bardhi (VIDEO)

Pas barazimit 1-1 ndaj Sivasporit, Partizani ka marrë një tjetër barazim në miqësoren e dytë në Anta...