This website requires JavaScript.

Partizani

Partizani

4 ditë më parë

Lerda mendon si tifozët e kuq: Derbi nuk luhet, por fitohet!

Trajneri i Partizanit iu uron ringritjen bardhebluve, por pas supersfidës së nesërme

5 ditë më parë

Nga 50 në 5 mijë lekë, ja çmimet e biletave për derbin Partizani-Tirana

Klubi i kuq ka zyrtarizuar çmimet sipas sektorëve të “Air Albania Stadium”

5 ditë më parë

“Eja me familjen tënde”; FSHF i “rrëmben kompetencat” Partizanit për derbin?

Do të luhet në “Air Albania Stadium”, por ende nuk janë mësuar çmimet e biletave

7 ditë më parë

Legjenda e kuqe karikon Partizanin: Derbi nuk luhet, por fitohet!

Edmond Dosti jep “kushtrimin” për të kuqtë, para supersfidës me Tiranën

10 ditë më parë

Lerda do “tërmet” në Ballsh: Partizani nuk luan kurrë për barazim!

Trajneri i të kuqve bën prognozën e transfertës së të tijve në javën e 14-të të Superiores

11 ditë më parë

Lerda sqaron çështjen "Mala", flet dhe për përjetimet e tërmetit

Numri një i stolit u jep zgjidhje situatave