Premier League

Premier League

7 orë më parë

"Kur Guardiola kërkon një lojtar 100 milionë euro, sheiku hap pak rubinetin e gazit"

Uli Hoeness zbulon praktikën e punës te "Qytetarët"...

8 orë më parë

Nga Premier League te burgu për pedofili, lirohet ish-ylli i Anglisë

Mënyra perfekte për të shkatërruar jetën dhe karrierën......

9 orë më parë

Rio Ferdinand: Do ta merrja menjëherë këtë talent te Manchester United

Sancho ka shkëlqyer në Bundesligë, duke luajtur 35 ndeshje në të gjitha garat dhe shënuar 9 gola e d...

një ditë më parë

U përfol për transferim në Milano, Willian zbulon ekipin e preferuar

I palëkundur është braziliani 31-vjeçar, ndonëse ky sezon deri tani ka qenë më shumë mes hijesh se d...

një ditë më parë

Tifozët e Chelsea-t bojkotojnë Sarri-n, nxjerrin në shitje biletat

Një mesazh i qartë për Abramovich...

një ditë më parë

Pirateri me ndeshjet e Premier Ligës, burgosen 3 persona

Problem madhor edhe në Shqipëri...

një ditë më parë

Paul Pogba tërbon Realin me deklaratën e fundit

Francezi zbulon ekipin më të mirë në botë pasi thuri lavde për Real Madridin...