Premier League

Premier League

15 orë më parë

Efekti domino që po mban peng transferimin e Higuain te Chelsea

Çështja është e komplikuar......

17 orë më parë

Vjen lajmi i hidhur, ja sa do të mungojë Dele Alli

Një tjetër goditje e rëndë për Tottenham...

17 orë më parë

Tottenham ka gati zëvendësuesin e Harry Kane, synohet golashënuesi i Serisë A

Sulmuesi 32-vjeçar që luan në Serinë A mund të rikthehet në Premier League...

18 orë më parë

Pep: Ky është lojtari që më mungon më shumë te City

Pas dy muajsh i dëmtuar, lojtari pritet të luajë disa minuta në takimin e radhës së City në Carabao ...

18 orë më parë

Shoku i Canës dhe Lenjanit, "kanarina" Sala në fluturimin fantazmë!

Avioni që duhet ta çonte në Premier League, te Cardiff City, është zhdukur. Shpresa që të ketë shpët...

19 orë më parë

Pep Guardiola vendos të shpërblejë portierin kosovar

Ai do të rinovojë kontratën duke trefishuar rrogën...

19 orë më parë

Shkoi në tualet dhe nuk u kthye më, Sarri tërbohet me yllin e Chelsea-t

Ai nuk e ka më të sigurt qëndrimin te Blutë ...

20 orë më parë

Zhdukja e avionit të Sala: Vështirë të ketë të mbijetuar

"Nuk e dimë se çfarë ka ndodhur"...