Real Madrid

Real Madrid

një ditë më parë

200.000 madrilenë zgjedhin unanimisht blerjen e parë të Zidane

Po tifozet e Realit ne vendin tone ke duan?...

2 ditë më parë

Kriza Florentino-Raiola shkatërroi ëndrrën e Pogba

Gjithsesi ekzistonte një problem, një pengesë e madhe aq sa për të bërë që negociatat të dështonin....

2 ditë më parë

Ancelotti analizon kthimin e Zidane te Reali dhe flet për “martesë të përsosur”

“Divorci” i verës së kaluar ishte surprizë për të gjithë, edhe për vetë presidentin Florentino Perez...

2 ditë më parë

Casillas habit me deklaratën: Messi më bëri portier më të mirë…

“Gardiani” aktual i Porto konfirmoi se do të luajë të paktën derisa të jetë 40 vjeç në klubin portug...

2 ditë më parë

Navas kritikon Solarin: Çfarëdo që të bëja, nuk do të më aktivizonte!

Navas, i cili u bashkua me të bardhët më 2014, është kontraktuar deri në mes të vitit 2021 në “Santi...

3 ditë më parë

Nga Icardi te Pjanic, zbulohen objektivat e Florentino-s

"Marca" zbulon listën e madrilenëve...

3 ditë më parë

Courtois-De Gea, rrokadë portierësh? “The Sun” zbulon idenë e “çmendur” të Realit

Tabloidi i njohur anglez thekson qëllimin e klubit mbretëror madrilen për të sjellë portierin spanjo...