Roma

Roma

13 ditë më parë

Pse Ranieri zhvilloi vizitat mjekësore në Villa Stuart?

Nuk ka asgjë për t'u çuditur...

13 ditë më parë

Roma zyrtarizon pasardhësin e Di Francesco-s

Ranieri kla nënshkruar për tre muaj...

13 ditë më parë

50 operacione e 304 milionë euro shitje, Monchi largohet nga Roma

Çfarë shitjesh të pabesueshme ka bërë spanjolli...

13 ditë më parë

“Jam i mërzitur me këtë mu*…”, UEFA sqaron presidentin e Romës për penalltinë

Sipas UEFA-s, rasti i kontaktit në zonë midis Schick dhe Marega, referuar deklaratës së vetë arbitri...

13 ditë më parë

Dy vjet pa dashuri, ikën edhe "arkitekti" Monchi nga Roma

Shumë dështime në merkato, Roma nuk është Sevilja...

13 ditë më parë

Roma provon të shërojë plagët, "doktor" Ranieri kthehet në shtëpi

Një dekadë larg Romës, për të provuar gjithçka nëpër Europë...

14 ditë më parë

Zyrtare, Roma shkarkon trajnerin Di Francesco

Në vendin e tij pritet të ulet Ranieri...

14 ditë më parë

Kaos te Roma, drejtori sportiv kërcënon tifozët!

E zakonshmja Romë!...