This website requires JavaScript.

Shqipëria

Shqipëria

10 ditë më parë

Duka “vjell vrer” për Panucci në Itali: S’do të bëhet kurrë trajner, na shkatërroi kombëtaren

“Ishte një njeri konfliktual, nuk do të bëhet kurrë trajner. Pas çdo ndeshjeje pati tensione me shty...

11 ditë më parë

“Ndeshja e solidaritetit” përçan kuqezinjtë, shpërthen Sokol Kushta

“Sindikata është në oponencë me FSHF, me shtetin, me presidentët; jo zar i tyre”

11 ditë më parë

Duka rrëfehet në Itali: Panucci më zhgënjeu, De Biazi është hero për ne, Reja na çon në…

Presidenti i FSHF-së bën dalje Mavrajn dhe “gradon” kapitenin kuqezi

12 ditë më parë

De Biasi e përzuri nga kombëtarja e Shqipërisë, tani i thur lavde në Serie A

"Ai është shumë i fortë, edhe Kumbulla ka të ardhme të ndritshme"

13 ditë më parë

Kampionë bote dhe Europe, zbulohen futbollistët e “Sfidës së Solidaritetit”

Shqipëria, Italia, Turqia dhe Greqia do të zbarkojnë në “Arena Kombëtare” më 10 janar

13 ditë më parë

Grezda prezantohet te klubi i ri: I lumtur që kthehem në shtëpi

“Më kërkuan edhe Hajduku e Rijeka në Kroaci, por zgjodha me zemër”

13 ditë më parë

Shqiptari mahnit Chelsea, shënon golin e fitores për të festuar kontratën e re

Media e njohur ndërkombëtare i dedikon shkrim të veçantë sulmuesit tonë 18-vjeçar

14 ditë më parë

Gerard i “jep duart” Grezdës, shqiptari kthehet në “fole”

24-vjeçari iu kushtoi 2 milionë euro skocezëve, por nuk bindi te Rangers