Skënderbeu

Skënderbeu

11 ditë më parë

Justifikon krizën e Skënderbeut, presidenti Takaj “kërcënon” rivalët

Kreu i klubit korçar e ka konsideruar fantazëm dënimin e skuadrës së tij nga UEFA, duke paralajmërua...

11 ditë më parë

Një ndeshje mjafton, Skënderbeu firmos me talentin nga Kosova

Gol e lojë e shkëlqyer në miqësore...

11 ditë më parë

Gola dhe lojë, Skënderbeu bind ndaj Bylisit

Shënon edhe një mesfushor i ardhur ditën e djeshmë...

11 ditë më parë

Miqësore ndaj Bylisit, një mesfushor nga Kosova shënon për Skënderbeun

Pak orë me kampionët e Shqipërisë dhe debutim i suksesshëm...

11 ditë më parë

Skënderbeu rregullon një defekt, gjen organizator

Mesfushori nga Kosova pritet të firmosë e të prezantohet brenda pak ditësh...

13 ditë më parë

Frika për Bregun, mësohet se sa do të mungojë realisht sulmuesi

Takimi miqësor ndërmjet Skënderbeut dhe Tiranës nuk shkoi ashtu siç ishte planifikuar për trajnerin ...

14 ditë më parë

Lajm i keq për Skënderbeun, Bregu mbyll sezonin, ja dëmtimi i rëndë!

Bregu po kalonte formë të mirë por duket se ky vit nuk ka nisur me fat......

19 ditë më parë

"Krasitje" në Korçë, largohet një sulmues

Disa lojtarë kanë zhgënjyer... ...