Sporte të tjerë

Sporte të tjerë

17 orë më parë

Ish-kampioni i UFC shpëton adoleshentin që ishte duke u mbytur

Një hero i vërtetë Fabricio Werdum...

21 orë më parë

IAAF nuk bën skonto për dopingun, ja vendimi që merr për atletët rusë

Dopingu në sportin rus vazhdon të ketë pasoja në sportin e "mbretëreshës"...

një ditë më parë

“Të gjithë po fshehin ndryshimet, ja si do të shpallemi sërish kampionë”

Në shkurt do të kryhen testet e para dimërore, deri atëherë do të presim për të kuptuar kush është m...

një ditë më parë

Tsitsipas në gjysmëfinalet e Australian Open, sfidon legjendën Rafael Nadal

Një tenist legjendë dhe një emër surprizë janë dy gjysmëfinalistët e parë të Australian Open...

një ditë më parë

Rrezikon shikimin pas duelit, Manny Pacquiao pranë tërheqjes nga sporti

Mbrojtja e titullit kampion në duelin ndaj Broner mund t'i kushtojë rëndë boksierit filipinas...

një ditë më parë

Surpriza, tenistja që s’kishte fituar asnjë ndeshje në grand slam shkon në gjysmëfinale

Përcaktohen dy gjysmëfinalistet e para të grand slam të Australian Open për femra...

një ditë më parë

Amerika “pushton” Teutën, mbërrin lojtari i radhës nga përtej oqeanit

Skuadra durrsake konfirmon synimet e saj për te fituar në Superligë dhe Ligën Ballkanike...

një ditë më parë

Spanjolli i Honda operohet, humbet testet e janarit në Sepang

Ish-kampioni i botës në Moto GP është operuar në Barcelona, pas dëmtimit në Verona...