Sporte të tjerë

Sporte të tjerë

21 orë më parë

Dëmtohet ish-kampioni i botës, anullohet sfida kryesore e eventit UFC Minneapolis

Woodley është dëmtuar në dorë dhe nuk ka dhënë një datë të saktë se kur do të rikthehet në kafaz...

një ditë më parë

Real Madrid dorëzon kurorën, finale surprizë në Euroleague

Luhen dy ndeshjet e "final four", ku u eliminuan dy skuadrat favorite...

një ditë më parë

Marquez vë në resht rivalët, “pole” në La Mansh, Rossi synon podiumin

Zhvillohen provat zyrtare të garës së La Manshit në Moto GP...

një ditë më parë

Wilder kërcënon rivalin: Kjo do të jetë dita e gjykimit për të

Në Nju Jork zhvillohet dueli i titulli kampion në peshën e rëndë...

një ditë më parë

Milwaukee tregon muskujt, mund edhe në ndeshjen e dytë Raptors

Ndeshja e tretë mes këtyre dy skuadrave do të zhvillohet në Kanada...

2 ditë më parë

Franko Burraj rekord kombëtar në 200 metra, thyhet pas 21 vitesh koha e Lulit

Atleti 21-vjeçar dha kohën 21”49 në eventin e zhvilluar në "Loro Boriçi"...

2 ditë më parë

Vinales me Yamaha më i shpejti në provat e lira, ndjekin Honda e Ducati

Zhvillohet provat e lira në pistën franceze të La Mansh...

2 ditë më parë

Dje fitoi 2 ndeshje brenda pak orësh, sot Federer merr vendimin surprizë

Sfida e shumëpritur Nadal-Federer që ëndërronin fansat është shtyrë sërish...