Teuta

Teuta

një muaj më parë

Shkëmbi me dy armë të reja, Vajushi dhe Bushiç gati për Kukësin

Kroati është rikuperuar nga ai problem që kishte, ndërsa shkodrani është “klimatizuar” shpejt me qyt...

një muaj më parë

Cungu apo Shkëmbi, përplasja mund ta bëjë njërin “kurban”

Java e 22-të e Superiores: Teuta do të presë Kukësin, dy skuadra shumë të investuara, edhe në merkat...

2 muaj më parë

Teuta mposht vlonjatët, fiton Kupën e Shqipërisë për 17-vjeçarët

Festa ka qenë për durrsakët në fund, që kanë ngritur edhe trofeun dhe kanë marrë medaljet e fituesit...

2 muaj më parë

Teuta prezanton blerjen e bujshme të dimrit, Armando Vajushi

Tashmë, nën urdhrat e trajnerit Bledi Shkëmbi do të jetë edhe një “xhevahir” i sprovuar brenda dhe j...

2 muaj më parë

ZYRTARE: Teuta mbyll merkaton me një "bombë"

Shkodrani, luks për Superioren...

2 muaj më parë

Shkëmbi konfirmon Vajushin: Vlerë e shtuar, do na ndihmonte shumë

Shkodrani prane akordit me durrsakët ...