Tirana

Tirana

8 ditë më parë

Tirana kërkon kualifikimin, Mema i bën dalje mesfushorit

28-vjeçari po e ndjek ndeshjen nga tribuna VIP...

13 ditë më parë

Ndeshje pa “arbitër”, Tirana barazon në miqësore me Korabin!

Për shkak të mungesës së arbitrave, është dashur që nga vetë klubet të improvizohet për gjykimin e n...

19 ditë më parë

Lider i mbrojtjes së Tiranës, Turtulli modest: Jemi të gjithë si ekip, ja çfarë ka ndryshuar në skuadër!

“Ishim shumë të pafat të them të drejtën. Kundërshtari bëri vetëm një gjuajtje në portë.....

20 ditë më parë

Kërçiku: Fati nuk ishte me ne sot

"Nuk luaj me asnjë ekip tjetër pëveç Tiranës"...

20 ditë më parë

Tirana "ngec" në derbi, por Halili premton "ëndrrën"

"Jam i bindur se do të arrijmë në Europë. Edhe atë merak që kanë njerëzit do ta arrijmë sa i përket ...

20 ditë më parë

Mema: Sa keq që nuk ishte një ndeshje boksi

"Nëse vazhdojmë kështu..."...

21 ditë më parë

Mema: "Do vijë edhe dita e Tiranës. Në vend të Dajës, nuk do isha aq i duruar"

Pragderbi, flet trajneri bardheblu: Po të nisesh nga renditja, është Partizani favorit!...

23 ditë më parë

Njoftim i rëndësishëm, derbi Tirana-Partizani, ja çfarë nuk lejohet në stadium!

Kompania e menaxhimit të sigurimit BBS Security dhe ajo e menaxhimit të biletarisë......