Tirana

Tirana

14 ditë më parë

U dëmtua ndaj Laçit, futbollisti i Tiranës rrezikoi të humbiste jetën! Historia e frikshme

Historia e nigerianit është shumë e dhimbshme për atë që rrodhi pas një dëmtimi të mallkuar......

14 ditë më parë

Tirana në "treg", biznesmeni del hapur për të blerë aksionet

Tirana ende nuk ka zyrtarizuar asnjë lëvizje në merkaton e janarit. Klubi po punon, pavarësisht se e...

15 ditë më parë

Blazhevski prezantohet me ekipin e ri, Tirana pret sulmues

Sulmuesi maqedonas nuk i nevojitet Memës, tani sulmi varet nga Ngoo...

19 ditë më parë

Tirana kërkon sulmues, ikën përforcimi i bujshëm

Merkatoja e janarit, shpëtim për bardheblutë...

23 ditë më parë

Tirana nuk ikën jashtë vendit dhe e nis vitin me një miqësore luksi

Klubi bardheblu pritet të bëjë disa goditje në merkato...

25 ditë më parë

Hasani: Te Tirana nuk të pret njeri, duhet të shtrëngosh dhëmbët

Goli i Edon Hasanit u shpall si më i miri i muajit dhjetor nga fansat e Telesportit. Rrjeta e shkodr...

25 ditë më parë

Kthim në shtëpi, Jahmir Hyka drejt firmës në Superiore

Aventura tek San Jose Earthquake mori fund në vjeshtë dhe prej shtatorit mesfushori shkatshkurtër ës...

një muaj më parë

Ekskluzive: Tirana do të "shpëtojë" nga Ngoo, refuzohet nga rivalët e betuar

Jemi në merkato dhe të gjitha ekipet po vrapojnë që të bëjnë afrimet e duhura dhe të largojnë lojtar...