Tottenham

Tottenham

9 ditë më parë

Pochettino zbulon të ardhmen: Ja çfarë do të ndodhë pas finales së Champions

Trajneri argjentinas kualifikoi Spurs në finalen e Champions League, por pas 5 vitesh ai kërkon të z...

9 ditë më parë

Më në fund, Tottenhami blen futbollistin e Barcelonës pas 1 viti shterpësi

Gjelat afrojnë mesfushorin e Barcelonës...

10 ditë më parë

Zbulohet sekreti, “shenjti” i mrekullisë së Tottenham nuk është Lucas Moura

Trippier ka zbuluar prapaskenat në dhomën e zhveshjes dhe personazhin që ndezi shkëndijën e përmbysj...

10 ditë më parë

Video: Lucas shikon golin e tij me koment brazilian dhe nuk përmbahet

Shikoni si reagon heroi i Tottenham ...

10 ditë më parë

L'Equipe jep vlerësimin mahnitës, Lucas Moura bëhet i dhjeti në histori!

Para pak javësh ishte Tadic i përzgjedhuri......

10 ditë më parë

Kane: Na frymëzoi Liverpool, si ta spostoj tani nga formacioni Lucas Moura?!

Kapiteni: Kur Vertonghen goditi traversën, mendova se fati nuk ishte me ne...

11 ditë më parë

Lucas Moura: Ky është momenti më i bukur i jetës time

Sulmuesi brazilian flet për gazetarët...