Volejboll

Volejboll

10 ditë më parë

Kombëtaret e rrjetës miqësore me Kosovën me rastin e festës së Pavarësisë, ja lojtarët e përzgjedhur

Ndeshjet miqësore Shqipëri-Kosovë do të luhen në gjakovë më datën 16 shkurt...

13 ditë më parë

Erzeni hakmerret ndaj Vllaznisë, humbja e parë në kampionat për shkodranët

Luhet java e 11-të e kampionatit të volejbollit për meshkuj. Fitojnë Tirana, Studenti e Farka Volley...

13 ditë më parë

Mirdita fitore me përmbysje ndaj Barletit dhe mbron kreun

Nis faza e dytë e Kampionatit Kombëtar për femra në volejboll. Fitore për Partizanin, Tiranën e Teut...

19 ditë më parë

Historike, volejbollistja e kombëtares kuqezi triumfon në Kupën e Italisë

Skuadra e Igor Volley Novara merr Kupën e Italisë. Kapitenia kuqezi jep kontributin e saj në fushë...

20 ditë më parë

Erzeni leksion Partizanit dhe kryeson renditjen, fitojnë edhe Tirana e Skënderbeu

Nis faza e dytë e Kampionatit Kombëtar në volejboll për meshkuj. Studenti pezullohet pasi nuk shlyen...

21 ditë më parë

Merkato e fortë, Brazili, Amerika e Kuba zbarkojnë në kampionatin e volejbollit

Merkatoja e rrjetës ka dhuruar mjaft surpriza në ditën e fundit, si te meshkujt ashtu dhe te femrat...

një muaj më parë

Vllaznia kryen përforcimin e dytë, një njohje e vjetër firmos për shkodranët

Pas volejbollistit bjellorus, shkodranët afrojnë edhe një malazez, që më parë ka luajtur për Teutën ...

një muaj më parë

Partizani merkato në Kubë, të kuqtë firmosin me shtatlarten Casales

Skuadra kryeqytetase konfirmon pretendimet e saj për titull edhe këtë sezon...