Këngë, kore dhe birra pa fund! Festa e Partizanit pas titullit (VIDEO)

15 Maj 2019
21:48
Anton Cicani

Partizani festoi ditën e dielë titullin kampion pas plot 26 vitesh pritje. Fitorja në derbi ishte edhe më e ëmbël se herët e tjera, duke parë se solli triumfin, ose më saktë, e certifikoi atë.

Në pritje të festës së madhe, që do të jetë me shumë mundësi në sfidën e javës së parafundit, Partizani-Kukësi, megjithatë, në një nga lokalet e natës së kryeqytetit, menjëherë pas ndeshjes së fituar dhe titullit kampion festuar me tifozerinë në "Selman Stermasi", ka plasur kënga, hareja dhe sidomos birrat…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit