“Kërkon të fejuar dhe tregon mallin?”, ja si i përgjigjet Erjona fansit

3 Maj 2021
11:53
Denis Hakanaj

Erjona Sulejmani ndez shpet rrjetet sociale me fotografitë ku tregon fizikun e saj marramendës.

Poshtë shkrepjes së fundit të nxehtë të ish-gruas së Blerim Dzemaili-t, një fans i saj e ka provokuar me pyetjen:

“Si funksionon? Sa herë kërkon një të fejuar… Tregon mallin?”.

Përgjigjja e Erjonës nuk ka vonuar:

“Kush të tha se nuk e kam të fejuarin?”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit