Kjo “penelatë” i dha Tiranës kreun e renditjes! (VIDEO)

18 Tetor 2021
1:26
Telesport

Fitore e madhe e Tiranës në Elbasan Arena duke mposhtur Teutën kampione me përmbysje 2-3 dhe me një gol spektakolar në goditje dënimi që vlen kreun e renditjes!

Në kuotën e 11 pikëve, tre më tepër se durrsakët dhe Kukësi që e ndjekin, bardheblutë kanë treguar se janë kandidatët seriozë për të fituar titullin.

Vesel Limaj është autori i kësaj “penelate”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit