Klopp nuk e do më në ekip, rivalët e Të Kuqve e presin krahëhapur

13 Shkurt 2020
16:08
Denis Hakanaj

Leicester-i i Brendan Rodgers ka dalë hapur.

Në orët e fundit, ish-trajneri i Liverpool-it ka deklaruar se ndjek me interes Adam Lallana-n, ylli i Të Kuqve, kontrata e të cilit skadon në fundin e sezonit.

Kampionët e botës nuk kanë ndërmend ta rinovojnë marrëveshjen dhe Dhelprat po punojnë për ta marrë në Leicester.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit