Koeman rrezikon, Barcelona përgatit “vjedhjen” e bujshme

13 Maj 2021
18:23
Denis Hakanaj

Sipas ESPN, Barcelona po kërkon t’ia vjedhë Gjermanisë Hansi Flick, trajnerin e Bayern Munich që do të largohet nga Bavaria në fund të sezonit.

Vetë Flick ka pranuar në ditët e kaluara se ka disa opsione të tjera përveç kombëtares gjermane.

Gjithashtu, ai ka pranuar se ka patur kontakte me drejtorin e përgjithshëm të Gjermanisë, Oliver Bierhoff, dhe se do të zhvillojë të tjerë në javët e ardhshme.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit