Komplikohet transferimi i Ramos te PSG, “faji” është i David Luiz

24 Qershor 2021
21:18
Denis Hakanaj

E ardhmja e Sergio Ramos duket se do të jetë në Paris, por tani nuk duket edhe aq e sigurt.

“Faji” është i Dabid Luiz, ish-qendërmbrojtës i Arsenal-it, pa ekip, i cili duket se është afër arritjes së marrëveshjes me klubin francez, sipas Le10 Sport.

Nëse marrëveshja do të arrihet, atëherë PSG nuk do të kishte urgjencë për të nënshkruar Sergio Ramos.

Gjithmonë sipas medias franceze, David Luiz është një ide personale e presidentit Al-Khelaifi, e cila nuk ka pëlqimin e Leonardo-s dhe Pochettino-s.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit