Kovac i referohet Messit dhe Ronaldos, por bën lapsus me yllin portugez

Bayern Munich

Kovac i referohet Messit dhe Ronaldos, por bën lapsus me yllin portugez

09 Shkurt 2019
12:23
Alfred Lleshi
09 Shkurt 2019
12:23
Alfred Lleshi

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera