“Krenar për arritjet e futbollit shqiptar!” Festa në dhomat e zhveshjes! Presidenti Duka “shtypet” nga kuqezinjtë (VIDEO)

18 Nëntor 2020
21:39
Telesport

“Fitore e madhe, që erdhi në çastin e duhur. Sot djemtë kuqezinj na dhuruan emocione, sakrificë, kualitet, gola dhe mbi të gjitha për ngjitjen një grup më lart në UEFA Nations League. Një objektiv i realizuar. Ndjehem krenar për kombëtaren dhe stafin e saj. Krenar për arritjet e futbollit shqiptar. Historia vazhdon…”

Armand Duka, presidenti i FSHF-së, menjèherë pas suksesit 3-2 ndaj Bjellorusisë, ka reaguar në rrjetet sociale, teksa gjithashtu ai shkoi të takonte kuqezinjtë në dhomat e zhveshjes.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit