Kumbulla kthen Roma-n në lojë, në Olimpico vendosin mbrojtësit (Video)

20 Janar 2022
21:53
Denis Hakanaj

Është mbyllur 1-1 pjesa e parë e Roma-Leçe, e  vlefshme për 1/8-at e Kupës së Italisë.

Marash Kumbulla ka shënuar për verdhekuqtë në minutën e 40-të pasi skuadra e Dermakut kishte kaluar në avantazh në të 14-ën me qendërmbrojtësin Calabresi.

Të katër golat e shënuar nga Kumbulla mes Verona-s dhe Roma-s në të gjitha kompeticionet kanë ardhur gjatë një goditje nga këndi.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit