KUPA E AFRIKËS: Algjeria mposht Bregun e Fildishtë me penallti dhe kalon në gjysmëfinale

Kombëtaret

KUPA E AFRIKËS: Algjeria mposht Bregun e Fildishtë me penallti dhe kalon në gjysmëfinale

11 Korrik 2019
21:06
Rigers Avdo
11 Korrik 2019
21:06
Rigers Avdo

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera