Kupa e Anglisë: Newcastle-City 0-2, Sterling i kap të gjithë në befasi

28 Qershor 2020
21:08
Denis Hakanaj

Manchester City ka dyfishuar avantazhin kundër Newcastle në çerekfinalen e Kupës së Anglisë.

Sterling ka ndëshkuar bardhezinjtë në minutën e 68-të me një goditje të jashtëzakonshme nga jashtë zonës së rreptësisë.

Anglezi i ka dhënë një hark perfekt topit, duke nxjerrë jashtë loje mbrojtësit dhe portierin e vendasve.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit