KUPA E ITALISË: Gattuso sfidon mikun Cosmi! Hedh në fushë titullarët

14 Janar 2020
14:26

Napoli do të mundohet që të harrojë humbjen me Lazion dhe në orën 15:00 do të përballet me Serse Cosmin, trajnerin e Peruggias, në fazëne 1/8-tave të Kupës së Italisë, në “San Paolo”. Edhe pse janë afruar Lobotka dhe Demme, asnjë nga të dy nuk do të zbresë në fushë. Hysaj titullar në një formacion titullar.

Napoli (4-3-3): Ospina; Hysaj, Manolas, Di Lorenzo, Mario Rui; Elmas, Fabian Ruiz, Zielinski; Lozano, Llorente, Insigne. All.Gattuso

Lajme të tjera

Lajmet e fundit