Kupa e Italisë: Hidhet shorti për të përcaktuar fushat! Ja çiftet e 1/8-ve

27 Nëntor 2020
16:14
Telesport

Pasi është mbyllur raundi i katërt i Kupës së Italisë që ka parë eliminime big si Sampdoria, Bologna, Udinese dhe Verona, sot u hodh shorti i raundit të 1/8-ve të Kupës së Italisë, për të përcaktuar se kush do të luajë në shtëpi dhe kush do të luajë jashtë, me ndeshjet e bëra tashmë nga tabela e rezultateve.

Ky është në detaje programi i ndeshjeve që do të zhvillohen në mes të janarit:

Fiorentina-Inter

Atalanta-Cagliari

Lazio-Parma

Napoli-Empoli

Romë-Spezia

Milano-Torino

Sassuolo-SPAL

Juventus-Genoa

Lajme të tjera

Lajmet e fundit