KUPA E ITALISË: Milinkovic-Savic zhbllokon gjithçka dhe merr përpara fotografin (VIDEO)

15 Maj 2019
22:30
Anton Cicani

Pas 81 minutash lojë, në Olimpico të Romës ka ardhur goli i shumëpritur. Lazio ka kaluar në avantazh me anë të Milinkovic-Savic, që me kokë në goditje nga këndi ka realizuar, duke kapur më pas edhe fotografin me vete gjatë festimit…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit